2019 - 10.výročie heligonkári - Oficiálna stránka obce Komárany

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

2019 - 10.výročie heligonkári

Fotogaléria > Fotogaléria 2019
10. výročie – VRANOVSKÍ HELIGONKÁRI
Túto sobotu, 10. augusta  sa uskutočnilo  v našom kultúrnom dome slávnostné podujatie pri príležitosti 10. výročia založenia skupiny: Vranovskí heligonkári, na ktorom vystúpili okrem jubilujúcej skupiny aj hudobný hostia : Zemplínski heligonkári, Sečovskí heligonkári, heligonkári z Drienice a naša folklórna skupina Lipka.
        Bola to veľmi príjemná oslava obsahujúca spontánne vystúpenia sprevádzané diskusiou, vtipným sprievodným slovom a zaujímavou     prezentáciou jednotlivých účinkujúcich.  Na záver podujatia sa starostka obce vyjadrila, že: „ ...pre každého štatutára je veľkým darom, ak vo svojej obci má zoskupenie aktívnych ľudí, nadšencov, hudobníkov – a ideálne je ak sú ešte aj talentovaní JU nás v Komáranoch máme FS Lipka a taktiež si dovolím trochu „privlastniť“ aj pre Komárany – Vranovských heligonkárov, lebo je všeobecne známe, že dvaja členovia sú Komárančania.  Práve preto som úprimne rada, že si pre oslavu 10.výročia svojho vzniku – vybrali náš kultúrny dom... Získali už viacero ocenení – a ja v tejto chvíli vnímam ako poctu, že môžem takto oficiálne poďakovať za šírenie dobrého mena, reklamu a reprezentáciu pre  Komárany a Vranovský región!
Pripájame sa ku gratulantom :
s úprimným prianím, aby „naši“ Vranovskí heligonkári boli  naďalej plní nadšenia... a aby  v zdraví a radosti zažívali naďalej na mnohých vystúpeniach úspech a obdiv divákov.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky