2015 - Deň detí - Oficiálna stránka obce Komárany

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

2015 - Deň detí

Fotogaléria > Fotogaléria 2015
Deň detí 2015
V sobotu 30.mája 2015 – sa na futbalovom ihrisku v našej obci konalo športovo-zábavné popoludnie pri príležitosti MDD.
Môžem skonštatovať, že to bola veľmi vydarená akcia, pretože sa tam stretli úžasné deti a ich blízki. Slnko nás objímalo svojimi lúčmi a isto každá mamička cítila šťastie, že vidí svoje dieťa veselé a hravé.
Na začiatku sme sa poriadne rozcvičili s našou tetou Jankou, ktorá je certifikovaná „zumbistka“ . Veľký úspech mal Lišiak z Prvej stavebnej sporiteľne, ktorý od začiatku šantil s deťmi... Mali sme pripravené rôzne stanovištia: niečo pre malých lezúňov, niečo pre budúcich vedcov (puzzle a skladačky), niečo pre futbalistov, niečo pre basketbalistov, niečo pre kreatívnych, niečo na presnosť, slalom s rodičmi, skákanie v mechoch, nechýbali švihadlá, trampolína, kolobežky a dobrá nálada. Veselé a aj napínavé boli súťaže v preťahovaní lanom... Rodičia nezaháľali a dokázali, že sú dobrým vzorom pre svoje deti. Deti si zaslúžene poodnášali rôzne odmeny, vitamíny aj sladkosti, dokonca si „adoptovali“ opustené hračky . Veľmi milá bola aj súťaž, pri ktorej deti so zaviazanými očami hľadali tú svoju mamičku medzi viacerými mamičkami... „Sem – tam“ si síce vybrali aj nie tú svoju, ale napokon každé dieťa odišlo domov s tou správnou...

Chcem veľmi poďakovať našim teenagerom, ktorí pomohli celú akciu pripraviť a celý čas asistovali na jednotlivých stanovištiach. (špeciálne poďakovanie: „lišiakovi“)
Ďakujem za spoluprácu pani riaditeľke MŠ a všetkým, ktorí sa zúčastnili tohto podujatia.

Nech nám deti robia radosť a nech žijú v šťastných rodinách, v našej malebnej obci....


Jana Kráľová
Starostka obce

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky